Máme radost, že můžeme dělat to, co nás baví, a zároveň má takovou sílu pomáhat

Tisíce let se evoluce starala, abychom se přizpůsobovali novým podmínkám. Současný rychlý vývoj způsobil, že evoluce nestihla zareagovat.

Díky našim zkušenostem, a výzkumům vědců po celém světě, máme možnost využívat diagnostiku, kterou provádíme na nejmodernějších přístrojích. Umožňuje nám sestavit program, díky kterému dosáhnete maximální výkonnosti mozku a správného fungování zrakového systému.

Náš tým

Tomáš Pospíchal
Vystudoval jsem optometrii na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Poté jsem pracoval v oční optice. Před 4 lety jsem si uvědomil, že práce v optice je spíše o měření, že lidem nepomáhá tak, jak by mohla. Proto jsem začal hledat cestu, jak své vědomosti lépe využít a objevil jsem neurovizuální optometrii, která zjišťuje, jak kvalitně funguje náš zrakový systém a mozek, a do jaké míry to následně ovlivňuje všechny procesy, které potřebujeme pro náš běžný život.
Ondřej Polívka
Osobní rozvoj a neustálý růst hrají v mém životě už posledních 11 let důležitou roli. Dlouhou dobu jsem se zabýval developerskými projekty, až jsem jednoho dne potkal Tomáše Pospíchala a jeho neurovizuální program. Byl jsem tak nadšený, že jsem s programem ihned začal a výsledky pocítil velmi rychle. To byl důvod, proč začala naše spolupráce, jejímž cílem je, aby si benefity neurovizuálního programu mohlo užívat co nejvíce z vás.
Eliška Pospíchalová
V MySenses jsem jediná, kdo dokáže ve věcech držet pořádek a systém, proto mám na starosti péči o klienty a back office. Ráda vám také pomůžu s jakýmkoliv dotazem. Pokud již jste naším klientem, nebo jste na našich stránkách poprvé, neváhejte mě v případě dotazů kontaktovat.